• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik IFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grand Theft Auto Animation Format Rockstar Games

Co to jest plik IFP?

Plik animacji do gier używany przez Grand Theft Auto (GTA) III i kolejne gry GTA. Może zawierać wiele animacji w jednym pliku, a każda animacja zawiera model 3D i ramki animacji. Używany do gier cutscenes.

Jak otworzyć plik IFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IFP

Inne problemy z plikiem IFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IFP:

  • plik IFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik