• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IFL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IFL. Jeżeli chcesz otworzyć plik IFL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IFL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Studio Max Animation Format List Control Format Autodesk

Co to jest plik IFL?

Plik utworzony przez 3ds Max, aplikację do modelowania i animacji 3D. Przechowuje sekwencję nazw plików w postaci zwykłego tekstu. Służy do włączania bitmap w jednym klatce w szeregu renderowanych ramek. Jest również używany do generowania animowanych map bitowych.

Pliki IFL mogĘ ... zawierać opcjonalny numer po każdej nazwie pliku, który okreś la liczbę klatek do używania tego obrazu. W niektórych wersjach programu 3ds Max plik IFL może zawierać inne pliki IFL na liście.

Jak otworzyć plik IFL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IFL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IFL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IFL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IFL

Inne problemy z plikiem IFL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IFL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IFL:

  • plik IFL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IFL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IFL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik