• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IFD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IFD. Jeżeli chcesz otworzyć plik IFD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IFD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Output Designer Form (Jet Form Design Form) Fly Software

Co to jest plik IFD?

Forma elektroniczna stworzona przez InForm Designer, program służący do tworzenia form papieru, formularzy elektronicznych i formularzy internetowych. Może obejmować wiele stron, każdy z tekstem, polami wypełniającymi i grafiką. Można drukować, wypełniać elektronicznie online lub wypełnić oprogramowanie Filler InForm.

Jak otworzyć plik IFD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IFD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IFD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IFD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IFD

Inne problemy z plikiem IFD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IFD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IFD:

  • plik IFD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IFD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IFD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik