• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Index Format N/A

Co to jest plik IDX?

Zapisuje indeks plików używanych przez różne programy. Wykorzystywane przez funkcje wyszukiwania ułatwiające wyszukiwanie. Gdy dysk twardy, katalog plików lub bazy danych jest indeksowany, dane mogą być przeszukiwane i posortowane bardziej efektywnie.

Używane przez Microsoft FoxPro, Corel QuickFinder, ESRI ArcView, ICQ i inne programy.

Jak otworzyć plik IDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDX

Inne problemy z plikiem IDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDX:

  • plik IDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik