• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDV. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Inventor Design View Tree Autodesk

Co to jest plik IDV?

Plik widoku projektu stworzony przez firmę Autodesk Inventor, narzędzie do projektowania mechanicznego 3D CAD. Przechowuje widok zrzutów pliku assemblera (.IAM). Obejmuje widoczność komponentów, kąty widzenia, powiększenie i kolory. Umożliwia przegląd przeglądu zespołów.

Widoki projektowe mogą być publiczne lub prywatne. Publiczne widoki projektu mogą być skojarzone, co oznacza, że ​​są one przechowywane w pliku montażowym i są aktualizowane obok rysunku. Prywatne widoki projektu nie są skojarzone i są eksportowane jako pliki IDV, które przechwytują migawkę rysunku w określonym czasie.

Jak otworzyć plik IDV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDV

Inne problemy z plikiem IDV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDV:

  • plik IDV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik