• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDENTIFIER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDENTIFIER. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDENTIFIER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDENTIFIER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Zone Identifier Microsoft Corporation

Jak otworzyć plik IDENTIFIER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDENTIFIER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDENTIFIER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDENTIFIER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDENTIFIER

Inne problemy z plikiem IDENTIFIER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDENTIFIER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDENTIFIER:

  • plik IDENTIFIER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDENTIFIER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDENTIFIER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik