• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ID. Jeżeli chcesz otworzyć plik ID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Lotus Notes ID Format IBM

Co to jest plik ID?

Zawiera informacje identyfikujące dla serwera Domino aand Lotus Notes. Utworzony przez administratora Domino. Zawiera nazwę użytkownika, numer licencji Notes, certyfikat zabezpieczeń, klucz publiczny i prywatny oraz hasło.

Aby uzyskać dostęp do serwera Domino, wymagane może być identyfikator programu Notes. Zwykle wygasają po roku, a zatem muszą być odnawiane corocznie.

Jak otworzyć plik ID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ID

Inne problemy z plikiem ID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ID:

  • plik ID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik