• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICURSORFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICURSORFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICURSORFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICURSORFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ICursor Effect Format GioFX

Co to jest plik ICURSORFX?

Plik danych, który przechowuje ustawienia dla efektu iCursor. Służy do wprowadzania efektów specjalnych do kursora w systemie Mac OS X. Można go dostosować, wybierając iCursor & rarr. Dostosuj efekt ... W aplikacji iCursor.

Efekty iCursor są zapisywane w folderze iCursor / Effects, które jest generowane po pierwszym uruchomieniu aplikacji. Efekty kursora są wyświetlane tylko wtedy, gdy aplikacja jest uruchomiona.

Przykłady plików efektów iCursor to Comet.ICursorFX, HyperSpace.ICursorFX i Snow.ICursorFX.

Jak otworzyć plik ICURSORFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICURSORFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICURSORFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICURSORFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICURSORFX

Inne problemy z plikiem ICURSORFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICURSORFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICURSORFX:

  • plik ICURSORFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICURSORFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICURSORFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik