• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Image Comparer Result Bolide Software

Co to jest plik ICR?

Plik wygenerowany przez program Image Comparer, program służący do identyfikacji duplikatów lub podobnych obrazów na dysku twardym. Zapisuje wyniki porównania zdjęć ze sobą. Pozwala użytkownikom na późniejsze przeglądanie wyników bez ponownego przetwarzania tych porównań.

Jak otworzyć plik ICR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICR

Inne problemy z plikiem ICR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICR:

  • plik ICR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik