• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICONTAINER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICONTAINER. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICONTAINER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICONTAINER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Icon Container Library Format Panic

Co to jest plik ICONTAINER?

Kolekcja ikon Macintosh zapisanych w jednym pliku. Obsługuje ikony o rozmiarze do 512x512 pikseli. Zawiera także ustawienia wyświetlania i informacje dotyczące każdej ikony. Służy do zastępowania ikon domyślnych w systemie Mac OS X.

Format iContainer był pierwotnie używany przez PixardX Iconfactory, który jest obecnie częścią Panic CandyBar.

Jak otworzyć plik ICONTAINER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICONTAINER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICONTAINER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICONTAINER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICONTAINER

Inne problemy z plikiem ICONTAINER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICONTAINER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICONTAINER:

  • plik ICONTAINER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICONTAINER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICONTAINER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik