• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICHAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICHAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICHAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICHAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IChat Saved History Format Apple

Co to jest plik ICHAT?

Zapisz plik utworzony przez iChat, aplikację do rozmawiania online zawartą w systemie Mac OS X. Zapisuje aktualnie otwarty dziennik czatu i umożliwia użytkownikowi przeglądanie poprzednich dyskusji. Utworzono, wybierając Plik i rarr. Zapisz kopię jako ... W menu aplikacji programu iChat.

Pliki ICHAT są zapisywane w formacie binarnym, dlatego nie można ich przeglądać za pomocą edytora tekstu. Jeśli jednak klikniesz dwukrotnie plik ICHAT na komputerze Mac, program iChat automatycznie ją otworzy, aby wyświetlić dziennik czatu.

Program iChat został zastąpiony przez komunikaty w 2012 roku.

Jak otworzyć plik ICHAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICHAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICHAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICHAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICHAT

Inne problemy z plikiem ICHAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICHAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICHAT:

  • plik ICHAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICHAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICHAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik