• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik ICAP?

Plik pakietu używany przez program InCopy, program do pisania i edytowania używany w programie Adobe InDesign. Zapewnia plik .ICMA i powiązane pliki .ICML w skompresowanym archiwum. Służy do pakowania podsekcji dokumentów programu InDesign do zdalnej edycji.

Pliki ICAP są eksportowane przez program InDesign, edytowane w programie InCopy, a następnie zapisywane jako plik .IDAP, który można zaimportować z powrotem do oryginalnego dokumentu .INDD przy użyciu programu InDesign.

Pliki ICAP są używane przez InCopy i InDesign CS4 i nowsze wersje. Poprzednia wersja używała rozszerzenia .INCP.

Jak otworzyć plik ICAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICAP

Inne problemy z plikiem ICAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICAP:

  • plik ICAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik