• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICALTODO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICALTODO. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICALTODO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICALTODO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ICal Document Format Apple

Co to jest plik ICALTODO?

Plik danych kalendarza wykorzystywany przez Spotlight, narzędzie do wyszukiwania dołączone do systemu Mac OS X. Zawiera buforowane dane todo używane do wyszukiwania. Zapisano do katalogu [user] / Library / Caches / Metadata / iCal /.

Pliki ICALTODO odpowiadają kalendarzowi, co robisz, utworzonym przez użytkownika w iCal.

Kalendarz Apple był poprzednio znany jako Apple iCal, ale został zmieniony w 2012 roku wraz z wydaniem OS X Mountain Lion.

Jak otworzyć plik ICALTODO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICALTODO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICALTODO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICALTODO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICALTODO

Inne problemy z plikiem ICALTODO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICALTODO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICALTODO:

  • plik ICALTODO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICALTODO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICALTODO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić