• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICALEVENT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICALEVENT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICALEVENT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICALEVENT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ICal Document Format Apple

Co to jest plik ICALEVENT?

Plik danych wykorzystywany przez Spotlight, program do wyszukiwania zawarty w systemie Mac OS X. Zawiera dane o zdarzeniach z kalendarza używane do wyszukiwania. Zwykle przechowywane w katalogu [user] / Library / Caches / Metadata / iCal /.

Pliki ICALEVENT odpowiadają zdarzeniom kalendarza utworzonym w programie iCal.

Kalendarz Apple był poprzednio znany jako Apple iCal, ale został zmieniony w 2012 roku wraz z wydaniem OS X Mountain Lion.

Jak otworzyć plik ICALEVENT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICALEVENT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICALEVENT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICALEVENT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICALEVENT

Inne problemy z plikiem ICALEVENT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICALEVENT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICALEVENT:

  • plik ICALEVENT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICALEVENT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICALEVENT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik