• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICALENDAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICALENDAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICALENDAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICALENDAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ICalendar Calendar File Format (Microsoft Outlook, Apple ICal) N/A

Co to jest plik ICALENDAR?

Uniwersalny format kalendarza używany przez programy kalendarza, takie jak Kalendarz Google, Kalendarz Apple i Microsoft Outlook. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera zdarzenie lub zadanie. Służy do wysyłania zdarzeń lub zadań innym, którzy mogą importować je do swoich kalendarzy.

Rozszerzenie ".Icalendar" nie jest tak powszechnie używane, jak rozszerzenie .ICS.

Kalendarz Apple był poprzednio znany jako Apple iCal, ale został zmieniony w 2012 roku wraz z wydaniem OS X Mountain Lion.

Jak otworzyć plik ICALENDAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICALENDAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICALENDAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICALENDAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICALENDAR

Inne problemy z plikiem ICALENDAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICALENDAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICALENDAR:

  • plik ICALENDAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICALENDAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICALENDAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik