• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ICalendar Calendar File Format (Microsoft Outlook, Apple ICal) N/A

Co to jest plik ICAL?

Plik kalendarza używany przez produkty, które obsługują standardowy format pliku iCalendar. Używa tego samego formatu, co pliki .ICS, ale używa rozszerzenia ".Ical", który jest mniej popularny. Służy do wysyłania żądań spotkania i zadań internetowych.

Rozszerzenie pliku ".Ical" może nie być domyślnie łączone z plikami iCalendar. Powinieneś jednak być w stanie otworzyć je w dowolnej aplikacji iCalendar wspierającej, takiej jak Apple iCal lub Kalendarz Google.

Apple iCal stał się Kalendarzem Apple w 2012 roku.

Jak otworzyć plik ICAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICAL

Inne problemy z plikiem ICAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICAL:

  • plik ICAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik