• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IC1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IC1. Jeżeli chcesz otworzyć plik IC1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IC1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Bitmap Image Format Atari

Co to jest plik IC1?

Grafika Imagic Film i grafika używana przez systemy Atari ST, które zostały wydane w 1985 roku i przestały obowiązywać w 1993 roku. Zapisuje obraz bitmapowy o niskiej rozdzielczości. Może być przechowywany w formacie nieskompresowanym lub skompresowanym.

Jak otworzyć plik IC1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IC1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IC1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IC1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IC1

Inne problemy z plikiem IC1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IC1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IC1:

  • plik IC1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IC1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IC1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik