• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Thief Deadly Shadows Texture And Model Format Eidos

Co to jest plik IBT?

Zawiera tekstury i modele używane przez grę wideo "Złodzieje: śmiertelnie cienie", znany również jako "złodziej 3." zainstalowany wraz z innymi plikami gry Thief 3 i wymagany do uruchomienia gry.

Złodziej: Deadly Shadows został opracowany przez Ion Storm przy użyciu Unreal Engine. Został opublikowany przez Eidos.

Jak otworzyć plik IBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IBT

Inne problemy z plikiem IBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IBT:

  • plik IBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik