• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IBCD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IBCD. Jeżeli chcesz otworzyć plik IBCD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IBCD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InstantBingoCard Document Format InstantBingoCard.com

Co to jest plik IBCD?

Projekt karty Bingo stworzony przez InstantBingoCard, aplikację, która umożliwia użytkownikowi tworzenie i drukowanie kart bingo. Zapewnia rozmiar i motyw siatki karty, a także słowa i zdjęcia dla każdej pozycji połączenia na karcie. Obsługuje wiele zestawów znaków, w tym Unicode. Można drukować przy użyciu dowolnej standardowej drukarki.

Komórki zapisane w plikach IBCD mogą zawierać niestandardowe osadzone obrazy umieszczone przez użytkownika. Obrazy mogą być automatycznie skalowane lub rozciągane tak, aby pasowały do ​​komórki pozycji docelowej. Każdy obraz może zawierać również słowa niestandardowe.

InstantBingoCard jest używana przez wielu użytkowników, w tym rodziców, nauczycieli i organizatorów imprez.

Jak otworzyć plik IBCD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IBCD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IBCD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IBCD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IBCD

Inne problemy z plikiem IBCD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IBCD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IBCD:

  • plik IBCD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IBCD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IBCD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik