• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IBB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IBB. Jeżeli chcesz otworzyć plik IBB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IBB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LIGHTNING UK! ImgBurn Project Format Lightning UK!

Co to jest plik IBB?

Projekt nagrywania dysków stworzony przez firmę ImgBurn, program służący do nagrywania danych, audio i wideo. Zapisuje listę plików, folderów i / lub obrazów dysku, które mają być nagrane na dysk. Może być używany na płyty CD, DVD, płyty HD DVD i płyty Blu-ray.

Jak otworzyć plik IBB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IBB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IBB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IBB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IBB

Inne problemy z plikiem IBB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IBB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IBB:

  • plik IBB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IBB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IBB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik