• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IAF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IAF. Jeżeli chcesz otworzyć plik IAF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IAF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Exported Account And Email Setting Format Microsoft

Co to jest plik IAF?

Plik ustawień utworzony przez program Microsoft Outlook, program poczty elektronicznej i kalendarza. Sklepy internetowe Ustawienia konta pocztowego w zastrzeżonym formacie. Służy do eksportowania ustawień poczty e-mail do innej instalacji programu Outlook.

Pliki IAF nie mogą być wyeksportowane przez aktualne wersje programu Outlook. Jednak w programie Outlook 2002 Standard Edition, Outlook 2003 i Outlook 2007 można importować je za pomocą następującej opcji menu: Plik & rarr. Importuj i eksportuj & rarr. Importuj ustawienia konta poczty internetowej.

Pliki IAF mogą być również otwierane przy użyciu aplikacji online IAF Decoder Web browser.

Jak otworzyć plik IAF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IAF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IAF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IAF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IAF

Inne problemy z plikiem IAF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IAF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IAF:

  • plik IAF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IAF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IAF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik