• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku I5Z

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem I5Z. Jeżeli chcesz otworzyć plik I5Z, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku I5Z

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IUCLID Import Or Export Format IUCLID

Co to jest plik I5Z?

Format danych naukowych używany do eksportowania i importowania danych do programu IUCLID 5. Może zawierać kilka plików danych sformatowanych w formacie XML i skompresowanych w jednym archiwum .ZIP. IUCLID to aplikacja do przechwytywania, przechowywania, przechowywania i wymiany informacji o właściwościach substancji chemicznych.

IUCLID oznacza "Międzynarodową bazę danych Uniform ChemicaL". Jest utrzymywany przez Europejskie Biuro Chemikaliów (EBC).

Jak otworzyć plik I5Z?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku I5Z jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi I5Z z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem I5Z którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik I5Z

Inne problemy z plikiem I5Z

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem I5Z nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami I5Z:

  • plik I5Z którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku I5Z z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik I5Z nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik