• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku I3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem I3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik I3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku I3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Houdini Image 3D Format Side Effects

Co to jest plik I3D?

Trójwymiarowy plik tekstur stworzony przez firmę Houdini, profesjonalny program do modelowania i renderowania. Może przechowywać dowolne dane objętościowe w przestrzeni 3D. Często używany do przechowywania chmur lub dymu.

Jak otworzyć plik I3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku I3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi I3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem I3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik I3D

Inne problemy z plikiem I3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem I3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami I3D:

  • plik I3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku I3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik I3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik