• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku I01

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem I01. Jeżeli chcesz otworzyć plik I01, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku I01

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Disk Image Format DVD Shrink

Co to jest plik I01?

Drugi plik grupy plików obrazów dysku zapisanych przez program DVD Shrink, który umożliwia kompresję danych DVD-Video na jednym dysku DVD-R. Zwykle zapisywane w ramach sekwencji plików. Na przykład pierwszy plik ma rozszerzenie .I00, drugi plik kończy się w I01, trzeci plik ma rozszerzenie .I02, itd.

Zazwyczaj zapisywany wraz z odpowiadającym plikiem .MDS, który definiuje strukturę danych na dysku.

Jak otworzyć plik I01?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku I01 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi I01 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem I01 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik I01

Inne problemy z plikiem I01

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem I01 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami I01:

  • plik I01 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku I01 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik I01 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik