• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem I. Jeżeli chcesz otworzyć plik I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Borland C++ Intermediate Preprocessor Output Format Microsoft

Co to jest plik I?

Plik wygenerowany przez kompilator Microsoft Visual Studio podczas kompilowania projektu Visual C ++. Zawiera wyjście z operacji preprocesora. Może być używany do diagnozowania i naprawiania błędów kompilacji.

Jeśli chcesz wygenerować plik ".I" z pliku źródłowego, kliknij prawym przyciskiem myszy plik i wybierz "Właściwości". Następnie wybierz C / C ++ i rarr. Preprocesor w drzewie Właściwości. Na koniec usuń zaznaczenie opcji "Nie" dla opcji "Generuj wstępnie przetworzony plik".

Podczas kompilacji pliku zostanie utworzony plik ".I". To ustawienie może również uniemożliwić proces kompilacji. Z tego powodu "Generuj wstępny plik" powinien zostać zresetowany do "Nie", jeśli chcesz skompilować projekt.

Jak otworzyć plik I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik I

Inne problemy z plikiem I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami I:

  • plik I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik