• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HYV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HYV. Jeżeli chcesz otworzyć plik HYV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HYV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HY-TEK Sports Team Manager Meet Event Format HY-TEK Sports Software

Co to jest plik HYV?

Plik używany przez starsze wersje menedżera zespołu HY-TEK, który jest programem służącym do planowania spływu kąpieli i toru. Zawiera imię spotkania, wydarzenia, przebieg i godziny kwalifikacji do udziału w konkursie. Służy do przechowywania i rozpowszechniania informacji dotyczących uczestników.

Pliki HYV zostały uaktualnione do plików .EV3 w nowszych wersjach Team Manager, które zawierają dodatkowe informacje o spotkaniu.

Jak otworzyć plik HYV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HYV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HYV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HYV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HYV

Inne problemy z plikiem HYV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HYV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HYV:

  • plik HYV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HYV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HYV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik