• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Help Table Of Contents Format Microsoft

Co to jest plik HXT?

Plik używany przez Pomoc Microsoft 2.X pomaga projektom dokumentacyjnym. Zawiera informacje o spisie treści dokumentacji pomocy. Umożliwia przeglądanie informacji pomocy w sposób zorganizowany. Służy do kompilacji pliku pomocy .HXS.

Jak otworzyć plik HXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HXT

Inne problemy z plikiem HXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HXT:

  • plik HXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik