• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HXS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HXS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HXS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HXS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Help Compiled Storage Format Microsoft

Co to jest plik HXS?

Plik pomocy skompilowany dla programu Microsoft Help 2.0. Zawiera dokumentację pomocy dla systemu Windows lub innych programów. Używa HTML do zawartości i XML w przypadku metadanych.

Pliki HXS są podobne do plików .CHM, które są używane przez Pomoc 1.X, ale są sformatowane inaczej. Są tworzone przy użyciu kompilatora Microsoft 2.0.

Jak otworzyć plik HXS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HXS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HXS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HXS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HXS

Inne problemy z plikiem HXS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HXS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HXS:

  • plik HXS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HXS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HXS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik