• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HXC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HXC. Jeżeli chcesz otworzyć plik HXC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HXC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Collection Definition Format Microsoft

Co to jest plik HXC?

Plik używany przez Pomoc Microsoft 2.X. Definiuje zawartość kolekcji pomocy i zawiera takie informacje, jak tytuł projektu pomocy, informacje o rejestracji pomocy i wskazujące na różne pliki pomocy. Używany do tworzenia pliku pomocy .HXS.

Projekty pomocy 2.X w Microsoftie można edytować w starszych wersjach programu Visual Studio do wersji 2008.

Jak otworzyć plik HXC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HXC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HXC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HXC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HXC

Inne problemy z plikiem HXC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HXC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HXC:

  • plik HXC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HXC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HXC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik