• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik HWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hedgewars Game Replay Format Hedgewars Project

Co to jest plik HWD?

Plik odtworzenia gry lub "demo" stworzony przez Hedgewars, gra o zwróceniu się podobna do serii Worms, używająca hedgehogów zamiast robaków. Zapisuje odtwarzanie mapy odtwarzanej przez użytkownika. Umożliwia użytkownikom przeglądanie wcześniej odtwarzanych gier.

Po zakończeniu mapy Hedgewars pyta, czy chcesz zapisać demo. Jeśli wybierzesz "tak", Hedgewars tworzy plik HWD, który może być użyty do odtwarzania lub udostępniania innym graczom Hedgewars.

Jak otworzyć plik HWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HWD

Inne problemy z plikiem HWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HWD:

  • plik HWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik