• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTG. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HackTheGame Mission Pack Format Chaozz Software

Co to jest plik HTG?

Plik używany przez HackTheGame, symulacja tekstowa, w której gracze wykonują zadania jako hacker komputerowy. Zawiera tekst, dane i instrukcje związane z hakerstwem w formacie zwykłego tekstu.

Pliki HTG służą do przechowywania fabrycznie zainstalowanej zawartości gry i tworzenia niestandardowych pakietów misji z programem MissionPack Creator.

Jak otworzyć plik HTG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTG

Inne problemy z plikiem HTG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTG:

  • plik HTG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik