• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTC. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HTML Component Format Microsoft

Co to jest plik HTC?

Plik używany przez program Internet Explorer, wspólną przeglądarkę internetową, która wyświetla zawartość stron sieci Web. Zawiera definicje składników HTML definiujących zachowanie dynamiczne w witrynach sieci Web. Zaprojektowany do przechowywania funkcji, które można wielokrotnie nagradzać na wielu stronach HTML. Przechowywany w formacie zwykłego tekstu.

Pliki HTC są niestandardowe i nie są kompatybilne ze wszystkimi typami przeglądarek.

Jak otworzyć plik HTC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTC

Inne problemy z plikiem HTC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTC:

  • plik HTC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik