• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTB. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audacity Help Format Audacity

Co to jest plik HTB?

Plik pomocy używany przez Audacity, darmowy program do edycji dźwięku. Przechowuje skompresowane archiwum plików Pomocy systemu Windows, plików HTML i obrazów. Służy do wyświetlania informacji o pomocy podczas wybierania Pomoc & rarr. Zawartość w Audacity.

Pliki HTB są przechowywane w formacie .ZIP. Dlatego można zmienić ich rozszerzenie na ".Zip" i rozpakować je przy użyciu dowolnego narzędzia do dekompresji ZIP.

Jak otworzyć plik HTB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTB

Inne problemy z plikiem HTB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTB:

  • plik HTB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik