• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HPK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HPK. Jeżeli chcesz otworzyć plik HPK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HPK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Haemimont Games Game Package Format PopTop Software

Co to jest plik HPK?

Archiwum gier używane przez Tropico, gra, w której gracze budują i utrzymują wyspę Tropico jako El Presidente, władca. Mogą zawierać różne dane gry, w tym muzykę (iE, music.Hpk), mapy i inną treść.

Pliki HPK dla Tropico 3 i 4 można wyodrębnić przy użyciu programu HPK Archiver, programu utworzonego przez członka społeczności Tropico.

Jak otworzyć plik HPK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HPK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HPK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HPK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HPK

Inne problemy z plikiem HPK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HPK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HPK:

  • plik HPK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HPK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HPK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik