• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik HPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hemera Photo Image Format Hemera

Co to jest plik HPI?

Własny format obrazu stosowany przez firmę Hemera Technologies do fotografii fotografii i zdjęć royalty-free. Zawiera nagłówek podobny do obrazu .PNG i przechowuje informacje o kolorze bardzo podobne do obrazu .JPG.

Programy Hemera obejmują BizArt, Photo Clip Art, Photo-Objects i Big Box of Art. Hemera jest obecnie częścią Thinkstock.

Jak otworzyć plik HPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HPI

Inne problemy z plikiem HPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HPI:

  • plik HPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik