• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HOL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HOL. Jeżeli chcesz otworzyć plik HOL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HOL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Holiday Calendar Format Microsoft

Co to jest plik HOL?

Plik kalendarza używany przez program Microsoft Outlook, aplikacja poczty elektronicznej i kalendarza. Zapisuje datę zdarzeń wakacyjnych, które są wyświetlane w widoku kalendarza programu Outlook, gdy aplikacja jest otwarta. Można dostosować go ręcznie za pomocą edytora tekstu, aby dzielić się wydarzeniami z kalendarza firmowego.

Instalacja programu Outlook zawiera predefiniowany plik HOL o nazwie outlook.Hol w następującym katalogu:

C: Pliki programuMicrosoft OfficeOffice 12 [LCID]

Możesz dodać nowe święta do tego pliku, otwierając go w edytorze tekstowym i dołączając wakacje na końcu pliku w następującym formacie:

[Opis] Opis świąteczny, rrrr / mm / dd Opis urlopu, rrrr / mm / dd ...

Przy następnym otwarciu programu Outlook te nowe święta będą wyświetlane w kalendarzu. Możesz udostępnić to zaktualizowane pliki z członkami zespołu, aby miały te same święta.

Jak otworzyć plik HOL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HOL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HOL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HOL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HOL

Inne problemy z plikiem HOL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HOL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HOL:

  • plik HOL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HOL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HOL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik