• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMXP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMXP. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMXP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMXP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Help & Manual Help File Uncompressed XML Project EC Software

Co to jest plik HMXP?

Plik projektu XML utworzony przez Help & Manual, program służący do tworzenia dokumentacji pomocy. Zapisuje odniesienia do plików projektu, a także ustawień projektu, ale nie przechowuje odnośnych zasobów projektu, takich jak obrazy. Różnice między plikami .HMXZ, które przechowują wszystkie zasoby w jednym archiwum.

Pliki HMXP zostały wprowadzone w podręczniku Help & Manual w wersji 5.

Jak otworzyć plik HMXP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMXP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMXP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMXP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMXP

Inne problemy z plikiem HMXP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMXP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMXP:

  • plik HMXP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMXP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMXP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik