• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Worms Height Map Format Team17 Software

Co to jest plik HMP?

Plik używany przez gry akcji Worms 3D i Worms Mayhem. Zapisuje mapę wysokości dla poziomu (plik .XAN) i opisuje położenie elewacji terenu i budynków w trójwymiarowym świecie.

Jak otworzyć plik HMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMP

Inne problemy z plikiem HMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMP:

  • plik HMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik