• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HML. Jeżeli chcesz otworzyć plik HML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HostMonitor TestList Format KS-Soft

Co to jest plik HML?

Zawiera listę zadań do uruchomienia z programem monitorującym serwer HostMonitor. Zazwyczaj zawiera listę serwerów zawierających informacje o statusie dla każdego z nich.

Pliki HML mogą być ładowane przez program HostMonitor i mogą być edytowane i zorganizowane za pomocą powiązanej aplikacji Menedżera HML.

Jak otworzyć plik HML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HML

Inne problemy z plikiem HML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HML:

  • plik HML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik