• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMK. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hallmark Card Studio Card Format Hallmark

Co to jest plik HMK?

Projekt z karty okolicznościowej stworzony w Cardmark Card Studio. Może być kartą urodzinową, zaproszeniem, listem lub innym rodzajem karty. Mogą zawierać zdjęcia (zdjęcia użytkownika lub zdjęcia dołączone do programu) i tekst sformatowany niestandardowo.

Dla profesjonalnego wyglądu, karty utworzone za pomocą karty Hallmark Card Studio można wydrukować na papierze firmowym Hallmark Premium Blank Greeting Cards, o gramaturze 85 lb.

Jak otworzyć plik HMK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMK

Inne problemy z plikiem HMK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMK:

  • plik HMK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik