• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HKI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HKI. Jeżeli chcesz otworzyć plik HKI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HKI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinHKI Compressed Archive Format N/A

Co to jest plik HKI?

Archiwum plików skompresowane za pomocą narzędzia kompresji plików WinHKI. Może także kompresować pliki z różnymi algorytmami kompresji typu open-source. Zawiera "najlepszy współczynnik kompresji", który zapewnia najbardziej efektywną kompresję dla różnych typów plików.

Jak otworzyć plik HKI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HKI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HKI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HKI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HKI

Inne problemy z plikiem HKI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HKI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HKI:

  • plik HKI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HKI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HKI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik