• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FindinSite Database Definition Format PHDCC

Co to jest plik HIS?

Plik deskryptora opisujący przeszukiwaną pełną treść bazy danych. Wykorzystywane przez wyszukiwarki FindinSite opracowane przez PHD Computer Consultants Ltd. Zapewnia standardowe sposoby opisu struktury i zawartości bazy danych FindinSite.

Jak otworzyć plik HIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HIS

Inne problemy z plikiem HIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HIS:

  • plik HIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik