• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HHT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HHT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HHT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HHT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Help And Support Center HHT Format Microsoft

Co to jest plik HHT?

Plik definiujący klasyfikację zawartości dla dokumentów pomocy utworzonych w Centrum pomocy i obsługi technicznej firmy Microsoft. Określa sposób, w jaki treść jest dopasowywana do terminów taksonomicznych i jak tworzone są nowe węzły w taksonomii. Składuje elementy w formacie .XML.

Jak otworzyć plik HHT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HHT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HHT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HHT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HHT

Inne problemy z plikiem HHT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HHT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HHT:

  • plik HHT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HHT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HHT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik