• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HaftiX Cross-stitch Pattern HotDocs

Co to jest plik HFT?

Szablon dokumentu stworzony przez HotDocs, pakiet oprogramowania służący do tworzenia dokumentów. Zapisuje szablon formularza cyfrowego, często w formie prawnej lub ubezpieczeniowej. Może zostać opublikowany w dokumencie .HFD, wypełniając pola z odpowiedziami użytkownika.

Odpowiedzi użytkowników można wypełnić w formularzu rę cznie lub z wypełnionego pliku .ANX.

Format HFT oparty jest na formacie arkusza przesyłania odbiorców, który był wczesnym konkurentem na format PDF firmy Adobe. HotDocs obsługuje również szablony PDF, które korzystają z rozszerzenia .HPT.

Jak otworzyć plik HFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HFT

Inne problemy z plikiem HFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HFT:

  • plik HFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik