• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HFD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HFD. Jeżeli chcesz otworzyć plik HFD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HFD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HotDocs Form Document Format HotDocs

Co to jest plik HFD?

Dokument utworzony przez HotDocs, pakiet oprogramowania służący do automatycznego generowania dokumentów. Zapisuje informacje o formularzu, dane pól (wypełnione odpowiedzi) i formatowanie układu strony w formie cyfrowej. Wykorzystywane w formie prawnej, ubezpieczeniowej i zawierającej umowy. Wygenerowane z szablonów .HFT i wypełnione odpowiedziami użytkowników.

Dokumenty formularzy HotDocs można wypełnić za pomocą programu HotDocs Filler, programu dołączonego do pakietu HotDocs. Jeśli dwukrotnie kliknij plik HFD, domyślnie otwiera się HotDocs Filler. Można również wypełnić formularz HFD przy użyciu przygotowanej odpowiedzi. Plik ANX.

Format HFD został zaprojektowany przy użyciu formatu Dokument odbiorczy (promowany przez firmę WordPerfect Corporation), który był wczesnym konkurentem na format Adobe PDF. HotDocs również przyjęło format PDF i może tworzyć formularze cyfrowe w formacie .HPD (HotDocs PDF Document).

Jak otworzyć plik HFD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HFD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HFD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HFD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HFD

Inne problemy z plikiem HFD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HFD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HFD:

  • plik HFD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HFD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HFD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik