• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HELP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HELP. Jeżeli chcesz otworzyć plik HELP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HELP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unix Help Format Apple

Co to jest plik HELP?

Plik używany przez program Help Viewer, przeglądarkę dokumentacji pomocy dołączoną do systemu Mac OS X. Zawiera pakiet dokumentów, które mogą obejmować pliki HTML i CSS oraz informacje o indeksowaniu. Często używany w dokumentacji pomocy dla aplikacji systemu Mac OS X.

Książki pomocy mogą być zlokalizowane w różnych językach. Na przykład książka pomoc może zawierać podkatalogi dla angielskiego (eG, /English.Lproj/ directory) lub hiszpańskiego (eG, /Spanish.Lproj/ directory).

Pliki HELP są zwykle zawarte w pakietach aplikacji systemu Mac OS X (pliki .APP).

Jak otworzyć plik HELP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HELP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HELP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HELP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HELP

Inne problemy z plikiem HELP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HELP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HELP:

  • plik HELP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HELP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HELP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik