• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Compressed Hand Pose Format Smith Micro

Co to jest plik HDZ?

Plik danych ułożonych ręcznie, wykorzystywany przez Poser, program do modelowania i animacji znaków 3D. Obejmuje ułożenie danych specyficznych dla rąk postaci, takich jak ruchy rąk i pozycje palców.

Nieskompresowane pliki Poser ręczne ułożenia używać rozszerzenia .HD2.

Jak otworzyć plik HDZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDZ

Inne problemy z plikiem HDZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDZ:

  • plik HDZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik