• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Digital Right Management Format Microsoft

Co to jest plik HDS?

Plik używany przez Microsoft PlayReady, program Digital Rights Management (DRM) używany do przesyłania strumieniowego wideo online. Nazwane mspr.Hds (plik Microsoft PlayReady HDS) i zapisane w katalogu C: ProgramDataMicrosoftPlayReady w systemie Windows lub bibliotece / aplikacji / Microsoft / PlayReady / w systemie Mac OS X.

Pliki HDS są najczęściej spotykane podczas aktualizacji oprogramowania Silverlight firmy Microsoft, co może powodować nieprawidłowe działanie strumieniowania Netflix. Wielu użytkowników pomyślnie rozwiązało ten problem, wyłączając wszystkie programy, usuwając plik mspr.Hds lub zmień jego nazwę na mspr.Hds.Bak, a następnie zrestartuj Netflix. Po ponownym uruchomieniu program Netflix utworzy nową kopię pliku mspr.Hds, która rozwiązuje problem przesyłania strumieniowego.

Jak otworzyć plik HDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDS

Inne problemy z plikiem HDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDS:

  • plik HDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku HDS
HDS do VDI