• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HD Photo Microsoft

Co to jest plik HDP?

Skompresowany format rastrowy opracowany przez firmę Microsoft. Używany głównie do zdjęć fotograficznych o wysokiej rozdzielczości. Podobne do pliku .JPG, ale używa większego kompresji, a także obsługuje bezstratną kompresję.

Więcej informacji o formacie HD Photo jest dostępny na stronie informacji o produkcie HD Photo firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik HDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDP

Inne problemy z plikiem HDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDP:

  • plik HDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik