• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDMOV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDMOV. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDMOV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDMOV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple QuickTime HD Movie Format Apple

Co to jest plik HDMOV?

Plik filmowy używany przez QuickTime, program do odtwarzania plików audio i wideo. Zawiera dane audio i wideo przechowywane w formacie H.264, format plików wideo firmy Apple o wysokiej rozdzielczości. Mogą być odtwarzane przy użyciu kodeków H.264 zainstalowanych wspólnie z powszechnie znanymi odtwarzaczami audio i wideo.

Aby odtwarzać pliki HDMOV, musisz zainstalować odpowiedni kodek-dekoder w odtwarzaczu wideo. Jeśli plik HDMOV nie działa prawidłowo, skontaktuj się z dokumentacją odtwarzacza wideo w celu uzyskania odpowiedniego kodeka.

Jak otworzyć plik HDMOV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDMOV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDMOV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDMOV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDMOV

Inne problemy z plikiem HDMOV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDMOV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDMOV:

  • plik HDMOV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDMOV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDMOV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik